
Підвісний світильник Nowodvorski Satellite S 3Xe27 білий (11228)
11 332 ₴
- В наявності
- Код: 171105577
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Nowodvorski SATELLITE 3 Білий Стельовий світильник Сучасний Люстра Вітальня IP20 25W тільки LED Лакована сталь. Nowodvorski. Бажаєте, щоб ваші інтер'єри випромінювали стиль і характер? Nowodvorski - це ідеальне поєднання елегантності, інновацій та функціональності, яке змінить будь-який простір. Гарантія якості. Ідеально підійде для приміщення, такого як: Вітальня та не тільки. Сучасний стиль продукту зробить ваше приміщення яскравим на довгі роки використання, як ви цього бажаєте! ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОДУКТ. Джерела світла: Змінні. Кількість світлових точок: 3...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nowodvorski |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 160cm мм |
| Глибина | 38cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 38 |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 25W |
| Матеріал | Сталь |
| Мoдель | SATELLITE white S 11228 |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Ванна |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 38cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 332 ₴






