
Тринога підлогова лампа Tk Lighting Grand E27 горіх/коричневий (16019)
11 317 ₴
- В наявності
- Код: 166727428
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Настільна лампа тринога з абажуром GRAND ORZECH з вимикачем на кабелі 16019 TK Lighting. Купуючи у нас, ви отримуєте. _________________________________. Оригінальний ПРОДУКТ. - офіційна дистрибуція бренду. TK Lighting. Якість PREMIUM. - ретельно відібрані матеріали. Сучасний ДИЗАЙН. - для будь-якого інтер'єру. ПОЛЬЩА. Виробництво. - на ринку з 2013 року. Увага до ДЕТАЛЕЙ. - суворі тести на кожному етапі виробництва. Технічні дані. _________________________________. Тип: Підлогова лампа. Вид: Тринога з абажуром. Матеріал: Дерево. Додатковий матеріал: Лакована сталь,...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TK Lighting |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Цоколь | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 145cm мм |
| Глибина | 50cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 50 |
| Кількість світлових точок | 1 |
| Максимальна потужність лампочки | 15W |
| Мoдель | Grand |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня, Спальня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Триногі |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 50cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 317 ₴





