Доставка зі складу 5-10 днів.
Markslojd Spin 1L Białastal. Люстри відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, додаючи шарму та функціональності кожному приміщенню. Вибір відповідної люстри може повністю змінити атмосферу інтер'єру, а завдяки широкому асортименту доступних моделей, кожен знайде щось для себе. Сьогодні ми ближче ознайомимося з підвісною лампою. Markslojd Spin 1L Białastal, яка завдяки своєму сучасному дизайну та міцній конструкції, безумовно приверне увагу. Параметри світла. Підвісна лампа. Markslojd Spin 1L Białastal була спроектована так, щоб забезпечувати оптимальне освітлення...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Markslojd |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 36cm мм |
| Глибина | 38cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 38 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 60W |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Spin |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 38cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 098 ₴



