Доставка зі складу 5-10 днів.
Leuchten Direkt 14850-16 LED Регульоване освітлення 17W 230V + 13W ПУЛЬТ. Leuchten Direkt 14850-16. це сучасна стельова лампа, яка поєднує в собі. мінімалістичний дизайн. з передовою технологією LED. Завдяки застосуванню. регулювання яскравості. , користувачі можуть налаштувати атмосферу в приміщенні під свої потреби, що робить цю лампу ідеальним вибором як для. вітальні. , так і. спальні. Її елегантний вигляд та функціональність роблять її відмінною пропозицією для осіб, які шукають естетичне та ефективне освітлення. Ефективність та енергетична ефективність...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 6,2cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткова інформація | З регулюванням яскравості |
| Клас енергоспоживання | F |
| Кількість джерел світла | 2 джерела |
| Максимальна потужність лампи | 13W |
| Марка | Leuchten Direkt |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня, Спальня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Мінімалістичний |
| Тип | Стельові світильники |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 31,4cm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 594 ₴


