
Підвісний світильник Sigma Margo півколо для кухні сірий-золотий (41089)
14 139 ₴
- В наявності
- Код: 179229524
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Лампи Sigma MARGO сірий/золотий композитний мінеральний підвісний світильник. |ЯКІСТЬ|ДИЗАЙН|ДОБРА ЦІНА|. Лампи Sigma MARGO сірий/золотий композитний мінеральний підвісний світильник. це поєднання елегантності та функціональності, яке доповнить будь-яке приміщення у вашому домі, завдяки універсальному застосуванню. Матеріал високої якості, стійкий до деформацій. Легкий в монтажі. Можливість монтажу енергозберігаючих джерел світла. Легко чиститься. Можливість модифікації деяких ламп, наприклад, подовження кабелю. Багаторічний досвід у виконанні замовлень. Параметри продукту. Матеріал корпусу: композитний мінерал, сталь...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 160cm мм |
| Глибина | 46cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 46 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 15W |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Куха |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 55cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 139 ₴




