
Плафон Rabalux LED 24W 230V димований круглий з пультом 3000-6000K
11 448 ₴
- В наявності
- Код: 108069289
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Rabalux - LED Регульоване стельове освітлення LED/24W/230V кругле + пульт 3000-6000K. Стельові лампи відіграють ключову роль в освітленні інтер'єру, забезпечуючи необхідну кількість світла і додаючи характер кожному приміщенню. Завдяки своїй різноманітності стилів і функцій, стельові лампи можна адаптувати до будь-якого простору, від вітальні до спальні, створюючи затишну атмосферу. Одним з унікальних продуктів у цій категорії є. Rabalux - LED Регульоване стельове освітлення LED/24W/230V. Параметри світла. Ця сучасна стельова лампа оснащена. одним джерелом світла LED потужністю...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rabalux |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 3300К |
| Тип світильника | Стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 12,5cm мм |
| Глибина | 45cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 45 |
| Додаткова інформація | З лампою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампи | 24W |
| Марка | Rabalux |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Adeline |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Стельові світильники |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 45cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 448 ₴







