Доставка зі складу 5-10 днів.
Скляна жовта настільна лампа з абажуром 100 см E27 Esterad Lucide. Скляна настільна лампа з високим абажуром жовтого кольору - ідеальне рішення для тих, хто шукає елегантне та сучасне освітлення. Модель бренду Esterad Lucide, з артикулом 10719/81/44, має вражаючу висоту 100 см, що надає їй унікального та привабливого вигляду. Скляний корпус у поєднанні з текстильним абажуром створює єдине ціле, яке ідеально впишеться як у мінімалістичні інтер'єри, так і в більш затишні приміщення...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lucide |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Жовтий |
| Тип цоколя | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 100cm мм |
| Глибина | 34cm мм |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість світлових точок | 1 |
| Максимальна потужність лампочки | 60W |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний, мінімалістичний |
| Тип | З абажуром |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 34cm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 776 ₴





