
Підвісний світильник Maytoni Gerhard Mod189Pl-L12B3K1 круглий чорний (Mod189Pll12B3K1)
11 332 ₴
- В наявності
- Код: 166827238
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Maytoni Лампа Підвісна Gerhard Mod189Pl-L12B3K1 Кругла Стиль Сучасний Мінімалістичний Чорна Mod1 (Mod189Pll12B3K1). Лампа підвісна. Gerhard. від. Maytoni. це відмінний вибір для тих, хто прагне поєднати. естетику. з. функціональністю. у своєму інтер'єрі. Її сучасний, мінімалістичний дизайн робить її ідеальною для різноманітних аранжувань, а також забезпечує відповідне освітлення. Завдяки використанню. лампочки LED. , лампа не тільки освітлює, але й впливає на атмосферу в приміщенні, створюючи затишне і комфортне місце для життя. Економія енергії. Однією з переваг лампи...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maytoni |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура | 3000K |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 15 см |
| Ширина | 32 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 30 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | LED |
| Енергетичний клас | G |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 332 ₴

