Доставка зі складу 5-10 днів.
Класичний, позачасовий Проста форма рами плафона надає йому класичної елегантності. Абажур виконаний зі скла з ефектом мармуру
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Цоколь | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 14cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 35cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 14 |
| Кількість джерел світла | 2 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 40W |
| Марка | Cosmolight |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Dresden |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Коридор/лестниця, Спальня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Плафоны |
| Ширина | 30cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 025 ₴


