
Підлогова лампа Tk Lighting Harmony з абажуром чорний, коричневий (5890)
11 404 ₴
- В наявності
- Код: 162645005
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Настільна лампа HARMONY класична з вимикачем на кабелі 5890 TK Lighting. Купуючи у нас, ви отримуєте. _________________________________. Оригінальний ПРОДУКТ. - офіційна дистрибуція бренду. TK Lighting. Якість PREMIUM. - ретельно відібрані матеріали. Сучасний ДИЗАЙН. - для кожного типу інтер'єру. УКРАЇНА. Виробництво. - на ринку з 2013 року. Увага до ДЕТАЛЕЙ. - суворі тести на кожному етапі виробництва. Технічні дані. _________________________________. Тип: Настільна лампа. Матеріал: Лакована сталь. Додатковий матеріал: Провід. Колір: Чорний. Тип джерела світла: E27...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TK Lighting |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип | Настільна лампа |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Тип цоколя | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 158cm мм |
| Глибина | 50cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 50 |
| Кількість світлових точок | 1 |
| Максимальна потужність лампочки | 15W |
| Мoдель | Harmony |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Коридор/листниця, Кухня, Вітальня, Спальня, Ванна |
| Стиль | Бохо |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 50cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 404 ₴









