Доставка зі складу 5-10 днів.
Maytoni Lampa Wisząca Roots (Mod197Pl01W). Maytoni Lampa Wisząca Roots (Mod197Pl01W). це унікальний елемент освітлення, який чудово вписується в сучасні інтер'єри. Характеризується. мінімалістичним стилем бохо. та елегантним,. бежевим кольором. , що робить її ідеальним вибором для офісу та інших закритих приміщень. Завдяки використанню високоякісних матеріалів, лампа не тільки забезпечує належне освітлення, але й стає важливим декоративним акцентом. Енергоефективність та клас енергоефективності. Енергоефективність це ключовий аспект, який...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maytoni |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Колірна температура | 3000K |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 45cm мм |
| Глибина | 43cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 43 |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 40W |
| Марка | Maytoni |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Бохо |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 6cm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 645 ₴



