Доставка зі складу 5-10 днів.
Light Prestige Plafon LED COCO Ø60cm Синій 18W IP20. COCO синій - це сучасний стельовий світильник з виразною графічною формою та глибоким синім оздобленням. Характерний концентричний розташування абажура створює ефект тонкої гри світла і тіні, надаючи інтер'єру сучасний, а водночас декоративний характер. COCO синій – деталіСтиль і дизайн: Сучасний, арт-деко, contemporary.Матеріал: Метал.Діаметр: Ø 60 см.Висота: 12,1 см.Джерело світла: Інтегрований LED, 18W.Колір світла: 3000K (теплий білий).Світловий потік: 2100 lm.Колір: Синій (матовий).Застосування: Вітальня,...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Light Prestige |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Тип світильника | Стельовий |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 12cm мм |
| Глибина | 60cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 60 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | E |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампи | 18W |
| Марка | Light Prestige |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Плафоны |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 60cm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 084 ₴




