
Підвісний світильник Milagro Atola 19W Led 125см 1520Lm 4000K Ml2244
11 317 ₴
- В наявності
- Код: 189779931
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Лампа підвісна ATOLA 19W LED. ATOLA - це сучасна підвісна лампа LED потужністю 19W, яка вражає елегантністю та простотою форми. Її струнка конструкція в поєднанні з високою ефективністю світла робить її ідеальною як для основного освітлення, так і для декоративного елемента в інтер'єрі. Лампа підкреслює сучасний характер простору, гарантуючи при цьому енергоефективність та тривалу експлуатацію завдяки технології LED. НАПРУГА: ~230V/ 50Hz. КУТ СВІТЛА: 120°. ШИРИНА (мм): 1250мм. ШИРИНА УПАКОВКИ (см): 127. СТРУМЕНЬ СВІТЛА: 1520lm. ПОТУЖНІСТЬ: 19W LED. ВАГА БЕЗ УПАКОВКИ: 2.2kg...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milagro |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 125cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 20 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Матеріал | Метал, Скло |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Столова, Вітальня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колірна температура | 4000K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 125cm мм |
| Енергетичний клас | F |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 317 ₴






