
Підвісний світильник Altavola Ledowe Okręgi No 1 80см чорний 3K (La073X_80_In_3K_Black)
13 350 ₴
- В наявності
- Код: 91551771
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Дизайн Altavola Design: Люстра LED Кільця No 1 80см Чорний In 3K (La073X_80_In_3K_Black). Стельові світильники відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, надаючи приміщенням не лише яскравість, але й характер і стиль. Серед них вирізняються підвісні світильники, які завдяки своєму дизайну і функціональності можуть доповнювати оформлення різних приміщень, таких як вітальня, ванна кімната чи кухня. Однією з цікавих моделей на ринку є. Дизайн Altavola Design: Люстра LED Кільця No 1 80см Чорний In 3K. Це поєднання сучасного стилю і передової технології LED, які...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колірна температура | 3000K |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 80 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 30W |
| Марка | Altavola |
| Матеріал | Алюміній |
| Мoдель | Ledові Округи |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня, Ванна |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Чорний |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 80cm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 350 ₴

