
Підвісний світильник Nowodvorski Laser 78см трубки 2 5 чорний (8923)
12 906 ₴
- В наявності
- Код: 100914665
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Підвісна лампа серії. Nowodvorski Lighting Laser 78 см трубки 2 5 чорна (8923). це мінімалістична форма в ультрасучасному стилі. Десять чорних крапель, підвішених у каскаді на стельовій плиті, чудово підійдуть там, де вам потрібно функціональне освітлення високої якості, яке буде водночас ефектною прикрасою. Вертикальна форма моделі гармонійно поєднується зі стриманим оформленням сучасних комерційних приміщень та квартир, оформлених з холодною елегантністю. Презентована лампа має місце для 10 джерел світла, а її висоту можна регулювати...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nowodvorski |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 25cm мм |
| Глибина | 200cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 20 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 10 джерел |
| Максимальна потужність лампи | 10W |
| Матеріал | Сталь |
| Мoдель | LASER |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 78cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 906 ₴



