Доставка зі складу 5-10 днів.
Опис продукту. Опис продукту: Люстра GREEN DURO JUST LIGHT 14890-39 - це елегантний і сучасний елемент освітлення, який чудово впишеться в будь-який інтер'єр. Її бежевий колір та мінімалістичний дизайн роблять її ідеальним вибором для вітальні, спальні чи офісу. Параметри продукту: Тип: Люстра. Матеріал: Пластик. Домінуючий колір: Бежевий. Цоколь: E27 (великий цоколь). Кількість джерел світла: 3. Живлення (V): 230V. Тип живлення: Мережеве. Джерело світла в комплекті: Ні. Потужність (W): 10W. Висота (см): 70. Ширина (см): 55. Довжина (см): 23. Серія: GREEN DURO. EAN:...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Стельовий |
| Колір | Бежевий |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип цоколя | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Just Light |
| Висота | 70cm мм |
| Максимальна потужність лампочки | 30W |
| Матеріал | Пластик |
| Стиль | Сучасний, мінімалістичний |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 55cm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 528 ₴


