Доставка зі складу 5-10 днів.
Nowodvorski Лампа стельова FALCON 7951. Лампа стельова FALCON 7951. від. Nowodvorski. це ідеальне рішення для людей, які прагнуть поєднати сучасний дизайн з функціональністю. Її продумана конструкція та естетика роблять її не лише джерелом світла, але й стильним декоративним елементом, який надає характер кожному приміщенню. Енергоефективність. Лампа FALCON 7951. вирізняється високим класом енергоефективності. А. , що означає, що вона сумісна з енергоощадними джерелами світла, такими як лампочки LED. Завдяки застосуванню. шести джерел світла. о...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nowodvorski |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 65cm мм |
| Глибина | 50cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 65 |
| Кількість джерел світла | 6 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 25W |
| Матеріал | Сталь, Пластик, Тканина |
| Мoдель | FALCON white 7951 |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний, мінімалістичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 156cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 251 ₴



