Доставка зі складу 5-10 днів.
Люстра. Zuma Line AMEDEO 17106/4+1-GLD. це надзвичайно розкішна конструкція, що забезпечує фантастичну гру світла і тіні. Модель особливо рекомендована для підвішування в вітальні або спальні. Ідеально підійде також як освітлення розкішних комерційних приміщень. Продукт базується на розеті, з'єднаній стилізованим ланцюгом з великим абажуром. Скляні кристали в прозорому кольорі розташовані каскадно. Загальному елегантності надає золоте оздоблення. Колір: Прозорий, Золотий. Матеріал: Метал, Скло. Серія: Amedeo Клас енергетичної ефективності: A++, A+, A, B, C, D, E. Тип...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zuma Line |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Прозорий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 100cm мм |
| Глибина | 100cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 42 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 5 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 40W |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | AMEDEO |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Коридор, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 39cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 320 ₴





