Доставка зі складу 5-10 днів.
ALDEX BOT. Люстра. ALDEX BOT. це ключовий елемент кожного інтер'єру, що поєднує. функціональність. з естетичним оформленням. Правильно підібране освітлення не тільки забезпечує комфорт у повсякденних активностях, але й створює приємну атмосферу в приміщеннях. Серед багатьох доступних моделей, люстра ALDEX BOT. вирізняється. сучасним дизайном. і практичними функціями, які підійдуть для різних оформлень. Обираючи люстру, варто звернути увагу на кілька ключових аспектів. Ключовими є. потужність. та. кількість джерел світла. , які мають безпосередній вплив на...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aldex |
| Колір | Чорний |
| Цоколь | GU10 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 175cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 15,5 |
| Кількість джерел світла | 6 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 50W |
| Марка | Aldex |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Bot |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Стельові |
| Ширина | 160cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 769 ₴







