Доставка зі складу 5-10 днів.
Лампа Nowodvorski Hotel Plus Лампа підлогова (9072). Лампа підлогова компанії Nowodvorski є відповіддю на потреби найвимогливіших клієнтів. Така мобільність ламп дозволяє вільно розташовувати джерело світла, щоб постійно оформлювати освітлення відповідно до потреб клієнтів. Практична і сучасна – такою є саме лампа на висувних ніжках з функцією регулювання. Мінімалістичний дизайн робить її цікавою прикрасою інтер'єру, а також вона стане надзвичайно універсальним типом підлогового освітлення. Технічні дані: Тип лампи: Лампа підлогова. Колір: Чорний /...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nowodvorski |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 168cm мм |
| Глибина | 47cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 47 |
| Додаткова інформація | Лампочки в комплекті |
| Кількість світлових точок | 2 |
| Максимальна потужність лампочки | 60W |
| Мoдель | Hotel |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Столова, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Класична |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 47cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 638 ₴





