Доставка зі складу 5-10 днів.
Milagro Лампа підвісна DAPHNE WHITE 36W СУЧАСНЕ LED. Офіційний дистриб'ютор ламп (Оригінальний продукт). Тісна співпраця з виробником (рекламації на вашу користь). Швидка відправка. Привітне та допоміжне обслуговування. Висока якість та оригінальний продукт. Польська марка. Основна інформація про продукцію. Код виробника: ML0863. НАПРУГА: ~230v/50Hz. CRI [RA]: >80. КУТ СВІТЛА: 120°. ВИСОТА КЛОША (мм): 131/95/195мм. ШИРИНА КЛОША (мм): 140/200/200мм. ВАГА БРУТТО: 2.7кг. ШИРИНА (мм): 200мм. ГЛИБИНА (мм): 200мм. НОВИНКИ: 24. СЕРЕДНЯ ТРИВАЛІСТЬ: 26000h. ВИСОТА УПАКОВКИ (см): 27. ГЛИБИНА...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Milagro |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 3000K |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 185cm мм |
| Глибина | 20cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 20 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 36W |
| Матеріал | Метал, Скло |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 20cm мм |
| Енергетичний клас | F |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 901 ₴







