
Підвісний світильник Step Into Design Piatto St9222P Wb овальний білий
12 713 ₴
- В наявності
- Код: 169828211
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Step Into Design Лампа підвісна Piatto ST9222P WB Elipsa Овальна для їдальні Біла (ST9222PWB). Step Into Design Лампа підвісна Piatto ST9222P WB. це відмінний вибір для тих, хто прагне внести до свого інтер'єру сучасний і мінімалістичний стиль. Завдяки елегантному дизайну та функціональності, ця лампа ідеально підійде для їдалень, офісів та інших приміщень. Її естетика та практичні характеристики роблять її ключовим елементом оформлення, який додасть унікального характеру вашим кімнатам. Енергоефективність та клас енергоефективності. Один з...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Step into design |
| Висота | 12cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 50 |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 40W |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, столова |
| Стиль | Мінімалістичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 50cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 713 ₴





