Доставка зі складу 5-10 днів.
Лампа підвісна біла бісер 5P ANTONIO Candellux. Лампа підвісна. Candellux ANTONIO 35-23001. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *. Параметри. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *. Світло. Цоколь лампочки : E27. Кількість джерел світла : 1. Тип джерела світла : класичні лампочки або LED. Лампочка в комплекті : ні. Потужність : 60 W. Можливість затемнення : так (залежить від лампочок). Розміри. Довжина : 60 см. Ширина : 60 см. Висота : 100 см. Загальні. Колекція : Antonio. Тип : лампа підвісна. Колір : білий. Матеріал : підвіс сталевий з линвою | абажур...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Candellux |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип цоколя | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 100cm мм |
| Глибина | 60cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 60 |
| Кількість джерел світла | 5 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 60W |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Коридор/лестниця, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Люстри |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 60cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 541 ₴


