Доставка зі складу 5-10 днів.
TK LIGHTING LAMPA SUFITOWA SARIUS 6XG9 ЧОРНИЙ/БІЛИЙ 4734. TK LIGHTING LAMPA SUFITOWA SARIUS 6XG9. це ідеальне рішення для тих, хто шукає сучасне та ефективне освітлення для свого інтер'єру. Завдяки своєму елегантному дизайну та функціональності, лампа ця чудово підійде для. вітальні. чи. спальні., надаючи їм унікального характеру. Обираючи цю модель, ви отримуєте не лише естетику, але й практичність, що робить її відмінним вибором для кожного дому. Енергоефективність та клас енергоефективності. В епоху зростаючої екологічної свідомості, важливим аспектом...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TK Lighting |
| Колір | Білий |
| Цоколь | G9 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 21cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 90cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 21 |
| Кількість джерел світла | 6 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 6W |
| Марка | TK Lighting |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Sarius |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня, Спальня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний, мінімалістичний |
| Тип | Стельові |
| Ширина | 68cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 032 ₴





