Доставка зі складу 5-10 днів.
Aldex Лампа Підвісна Bloom 4 Cream 1091L9. Aldex Лампа Підвісна Bloom 4 Cream 1091L9. це унікальний елемент освітлення, який поєднує в собі. сучасний дизайн. та. функціональність. Ідеально підійде для офісу, так і для домашніх інтер'єрів, додаючи їм елегантності та стилю. Завдяки використанню енергоефективних ламп, лампа не тільки красиво освітить простір, але й дозволить заощадити на рахунках за енергію. Енергоефективність та клас ефективності. У сьогоднішні часи, коли економія енергії є ключовою,. Aldex Лампа Підвісна Bloom 4. вирізняється класом енергетичної ефективності A. Це...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aldex |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 120cm мм |
| Глибина | 46cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 14 |
| Кількість джерел світла | 4 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 10W |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Bloom |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 46cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 047 ₴




