Доставка зі складу 5-10 днів.
Підвісна лампа HOOP BLACK 93W LED. Підвісна лампа HOOP 93W має три джерела світла, встановлені в круглих корпусах діаметром: 40 см, 60 см і 80 см. У них встановлено змінні модулі LED загальною потужністю 93W LED. Перевагою лампи є можливість регулювання висоти корпусу від 50 до 90 см. Таке рішення дозволяє адаптувати її до приміщень як високих, так і низьких. Колір освітлення підібрано таким чином, щоб лампа забезпечувала максимальний комфорт її використання, тому колір нейтральний 4000K. Лампа HOOP вирізняється трьома круглими корпусами, виконаними в хромовому...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Milagro |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура | 4000К |
| Тип світильника | Підвісний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 500 см |
| Ширина | 80 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 80см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 80 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Мoдель | Hoop |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Коридор/листниця, Кухня, Вітальня, Спальня, Ванна |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | LED |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 901 ₴







