
Підвісний світильник Markslojd Granso 2L 40см золотий матовий (106119)
13 210 ₴
- В наявності
- Код: 80602946
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Markslojd Granso 2L. 40Cm. Золотий матовий. (. 106119. ). Підвісна лампа. Markslojd Granso 2L. в. золотому матовому. виконанні - це ідеальне поєднання елегантності та функціональності. Завдяки своєму стилю. гламур. , лампа не тільки освітлює простір, але й є ефектним декоративним елементом. Чудово підійде для різних приміщень, таких як. кухня. ,. вітальня. чи. спальня. Додатково, можливість. регулювання яскравості. дозволяє налаштувати атмосферу під індивідуальні потреби, що робить її надзвичайно практичним вибором. Дизайн і матеріали. Лампа. Markslojd...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Markslojd |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колірна температура | 3000K |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 55cm мм |
| Глибина | 40cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 40 |
| Додаткова інформація | З регулюванням яскравості |
| Кількість джерел світла | 2 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 60W |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Gränsö |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Гламур |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Золотий |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 40cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 210 ₴


