Доставка зі складу 5-10 днів.
Pure Vega світильник підвісний LED один циліндр, чорний. Стельові світильники є невід'ємним елементом оформлення інтер'єру, мають ключове значення для освітлення простору. Їх універсальність робить їх ідеальними для різних приміщень, від віталень до кухонь і спалень, створюючи відповідну атмосферу і підкреслюючи стиль інтер'єру. Ефективність світла і потужність. Pure Vega світильник підвісний LED. вирізняється можливістю вибору з 7 різних режимів світіння. Завдяки цьому ви можете налаштувати освітлення під свої потреби і настрій. Світильник випромінює приємне, тепле біле світло, яке створює...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Paul Neuhaus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 120cm мм |
| Глибина | 12cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 12 |
| Додаткова інформація | З лампою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 4 джерела |
| Максимальна потужність лампи | 4,5W |
| Матеріал | Пластик |
| Мoдель | PURE-VEGA |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні світильники |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 12cm мм |
| Енергетичний клас | G |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 987 ₴


