
Класична вулична підлогова лампа Argon Norfolk золота E27 8753 (8753AR)
13 224 ₴
- В наявності
- Код: 191210812
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Садова лампа настільна мала NORFOLK 8753 - Argon. Елегантність і функціональність у вашому саду. Відкрийте для себе незвичайну садову лампу NORFOLK 8753 від Argon, яка поєднує в собі оригінальний дизайн і високу якість виконання. Завдяки використанню алюмінію та рифленого скла, ця лампа не тільки виглядає стильно, але й забезпечує довговічність і стійкість до погодних умов. Ідеальна для створення затишної атмосфери у вашому саду. {__DALSZA_CZESC_UKRYTA}. #10024; Дизайн і стиль. Лампа NORFOLK 8753 - це поєднання сучасного дизайну з класичною елегантністю. Виготовлена з алюмінію золотого...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Argon |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Цоколь | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 52 см мм |
| Глибина | 14 см мм |
| Мoдель | Norfolk |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний, Класичний |
| Тип | Класична |
| Колір | Золотий |
| Ширина | 14 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 224 ₴









