
Підвісна стельова лампа Orlicki Design Rotto Bianco S 4000K (Rottobiancos4000K)
12 047 ₴
- В наявності
- Код: 90260713
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Лампа підвісна RING Rotto bianco S 4000K OR80773 - Orlicki Design. Лампа підвісна Rotto bianco S 4000K OR80773 - Orlicki Design - це відмінний вибір для всіх сучасних інтер'єрів. Лампа стилізована під оригінальні італійські проекти. Вона здобула визнання дизайнерів інтер'єрів. Лампи Orlicki, окрім цікавого світла, мають також багатий декоративний аспект. Orlicki Design - це лампи, створені з думкою про ваші інтер'єри. Широкий асортимент продуктів дозволяє вам знайти освітлення для вашого оформлення. Лампи виготовлені ретельно з надзвичайною увагою до деталей...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Orlicki Design |
| Висота | 60cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 120 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 50W |
| Матеріал | Алюміній |
| Мoдель | Rotto |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 61cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 047 ₴

