
Підвісна стельова лампа Milagro Bolla Smoked 17W LED (14217)
11 463 ₴
- В наявності
- Код: 182540696
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Milagro Лампа підвісна BOLLA SMOKED 17W LED ЛАМПИ ПІДВІСНІ. Офіційний дистриб'ютор ламп (Оригінальний продукт). Тісна співпраця з виробником (рекламації на вашу користь). Швидка відправка. Привітне та допоміжне обслуговування. Висока якість та оригінальний продукт. Польська марка. Основна інформація про продукцію. Код виробника: ML1423. ВИСОТА (мм): - НАПРУГА: ~230v/50Hz. КІЛЬКІСТЬ СВІТЛОВИХ ТОЧОК: 1. ВАГА НЕТТО: 1.8кг. КУТ СВІТЛА: 120°. ШИРИНА КЛОША (мм): 125/150мм. ГЛИБИНА (мм): 160мм. ШИРИНА (мм): 160мм. ПОТУЖНІСТЬ: 17W LED. СТРУМЕНЬ СВІТЛА: 1947lm. ГЛИБИНА УПАКОВКИ (см): 21. НОВИНКИ: 25...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Milagro |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колірна температура | 3000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1cm мм |
| Глибина | 16cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 16 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Матеріал | Метал, Скло |
| Мoдель | Bolla |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Кольоровий |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 16cm мм |
| Енергетичний клас | C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 463 ₴






