
Підвісна стельова лампа Sigma Avola Кульки 9 чорні/прозорі (40793)
13 350 ₴
- В наявності
- Код: 179227411
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Підвісна лампа Avola 40793 Sigma кухонна куля прозора чорна в MLAMP поєднує в собі унікальний і позачасовий дизайн у найкращому виконанні, що створює ряд можливостей для оформлення простору у Вашому домі. Освітлення легко впишеться в приміщення з класичним і сучасним стилем. Лампа відрізняється функціональністю, а її універсальна форма забезпечить, що її світло створить комфортну і затишну атмосферу, сприятливу для зустрічей з друзями, а також допоможе розслабитися після дня, проведеного поза домом, у спокійні вечори з близькими. Модель Avola виготовлена з практичних і...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 120cm мм |
| Глибина | 24cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 24 |
| Кількість джерел світла | 9 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 12W |
| Матеріал | Сталь, Метал, Скло |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 33cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 350 ₴


