
Стельовий плафон Trio Irvine антрацит LED 60W 3000-6500K (620010442)
11 814 ₴
- В наявності
- Код: 90367350
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Trio Irvine Antracyt Led 60W 3000-6500K 620010442. це ефектний плафон з сучасною естетикою. Він не тільки функціональне джерело світла, ідеальне для будь-якого простору, але й стильна прикраса сучасного інтер'єру. Геометричну форму абажура цікаво підкреслює домінуючий колір антрациту. Повний комфорт використання забезпечує вбудований диммер, що дозволяє плавно змінювати інтенсивність та колір світла. За допомогою зручного пульта ви легко налаштуєте освітлення під свої індивідуальні потреби. Специфікація: Ширина (мм): 1050 Висота (мм): 60 Глибина (мм):...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип світильника | Стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | TRIO LIGHTING |
| Висота | 6cm мм |
| Глибина | 42cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 105 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті, з регулюванням яскравості |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампи | 60W |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Столова, Коридор/листниця, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Стельові |
| Колірна температура | 3000K, 6500K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 105cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 814 ₴





