Доставка зі складу 5-10 днів.
PALOMA підвісна лампа 1 плаф., більша опал мат (рифлений), мідь шліфована 1 x 15W (макс) Сучасне та елегантне преміум освітлення. Підвісна лампа. Основні характеристики лампи. Елегантний дизайн, який підходить до будь-якого стилю інтер'єру. Виконана з міцних матеріалів, що забезпечують тривалу експлуатацію. Легкий монтаж та обслуговування, ідеально підходить для кожного користувача. Сучасний та позачасовий дизайн. Гарантія якості - кожен наш продукт проходить суворі тести якості. PALOMA підвісна лампа 1 плаф., більша опал мат (рифлений), мідь шліфована 1 x 15W (макс) НОВИНКИ Q1 2024опал мат...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Argon |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал каркасу | латунь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 148cm мм |
| Глибина | 25cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 25 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 15W |
| Матеріал | Стекло |
| Мoдель | Paloma |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня, Спальня |
| Стиль | Бохо |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Кольоровий |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 25cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 356 ₴





