Доставка зі складу 5-10 днів.
Настільна лампа Trio Runa 403000132. Настільна лампа Trio Runa 403000132 - це лампа, яка створює затишну атмосферу в інтер'єрі. Виробник: Trio. Назва: RUNA. Символ: 403000132. Параметри. діаметр (мм): 350. висота (мм): 1500. ширина (мм): глибина (мм): кількість джерел / тип патрона: 1 x E27. макс. потужність джерела: 40 W. напруга: 230 V. джерело в комплекті: відсутнє. колір лампи: чорний матовий / коричневий. матеріал: метал / сизаль. IP: 20. Чому варто обрати нашу лампу? Виготовлена з матеріалів найвищої якості. Сучасний дизайн, який підходить для будь-якого інтер'єру. Легка установка та можливість...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип цоколя | E27 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | TRIO LIGHTING |
| Висота | 150cm мм |
| Глибина | 35cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 35 |
| Кількість світлових точок | 1 |
| Максимальна потужність лампочки | 40W |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Світлодіодні |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 35cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 886 ₴


