Доставка зі складу 5-10 днів.
Lucide Tycho. Люстри є невід'ємним елементом кожного добре освітленого інтер'єру. Вони вносять не лише світло, але й характер і стиль у різноманітні приміщення. Однією з унікальних моделей у цій категорії є Lucide Tycho, який поєднує сучасний дизайн з функціональністю. Світлова ефективність. Lucide Tycho пропонує вражаючу потужність освітлення завдяки шести джерелам світла, кожне з максимальною потужністю 28W. Ці енергоефективні лампочки з цоколем G9 гарантують яскраве і розсіяне світло, яке чудово освітлює простір. Завдяки включеним джерелам світла, лампа готова до...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lucide |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150cm мм |
| Глибина | 255cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 10 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 6 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 28W |
| Матеріал | Сталь |
| Мoдель | TYCHO |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 255cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 032 ₴


