
Підлогова лампа Trio Lighting 412400532 Marley (Tr412400532)
11 565 ₴
- В наявності
- Код: 182475148
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Настільна лампа підлогова лофт чорна матова 200см 5xGU10 Trio. Познайомтеся з елегантною підлоговою лампою в лофт-стилі з колекції MARLEY, ідеальною для поціновувачів сучасного дизайну. Виготовлена з міцного металу та оздоблена в матовому чорному кольорі, вона чудово впишеться в інтер'єр будь-якої вітальні чи спальні. Лампа досягає вражаючої висоти 200 см, що дозволяє використовувати її як центральну точку освітлення в приміщенні. Завдяки п'яти джерелам світла типу GU10 з максимальною потужністю 10W кожне, забезпечує відповідний рівень освітлення, дбаючи про затишну атмосферу у вашому інтер'єрі...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип | Настільна лампа |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип цоколя | GU10 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200cm мм |
| Глибина | 55cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 55 |
| Додаткова інформація | Регулювання яскравості |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість світлових точок | 5 |
| Максимальна потужність лампочки | 50W |
| Марка | TRIO LIGHTING |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний |
| Цоколь | GU10 |
| Ширина | 80cm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 565 ₴





