
Світлодіодна підлогова лампа Nowodvorski CADILAC 3XE27 чорний 7988
12 549 ₴
- В наявності
- Код: 119939751
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
NOWODVORSKI - ЛАМПА СТОЯЧА CADILAC 3XE27 - ЧОРНИЙ - 7988 7988. Настільні лампи відіграють ключову роль в оформленні інтер'єрів, поєднуючи функціональність з естетикою. Однією з видатних моделей на ринку є. NOWODVORSKI - ЛАМПА СТОЯЧА CADILAC 3XE27 - ЧОРНИЙ - 7988 7988. Завдяки своєму. сучасному дизайну. та практичним рішенням, ця лампа має потенціал, щоб збагачувати різноманітні простори, від віталень до спалень. Вибір відповідного освітлення - це не лише питання його функції, але й стилю та якості виконання. Стиль та виконання. Модель. CADILAC 7988. характеризується...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nowodvorski |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Цоколь | E27 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 154cm мм |
| Глибина | 53cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 50 |
| Додаткова інформація | Лампочки в комплекті |
| Кількість світлових точок | 3 |
| Максимальна потужність лампочки | 75W |
| Марка | Nowodvorski |
| Мoдель | Cadilac |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня, Спальня, Ванна |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Світлодіодні |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 53cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 549 ₴


