Доставка зі складу 5-10 днів.
🎁 🎁 🎁 🎁 🎁. При замовленні мінімум 3 різних ламп ви отримаєте безкоштовні LED-лампочки! 💡💡💡. Замовляйте лампи і обов'язково напишіть у примітках до покупки "лампочки безкоштовно". На цій основі куратор замовлення додасть до вашої посилки безкоштовні лампочки. За замовчуванням ми надсилаємо лампочки з теплою білою колірною температурою (3000K). Якщо ви хочете отримати лампочки з нейтральною білою колірною температурою (4000K), обов'язково напишіть про це в примітках до покупки. Відсутність інформації в примітках означає втрату можливості вибору кольору світла лампочки. За кожну лампу ви отримаєте одну лампочку. У подарунок додаємо тільки лампочки з патроном...
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 146 см |
| Ширина | 45 см |
| Основні атрибути | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Sollux Lighting |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 15W |
| Матеріал | Сталь |
| Мoдель | Mula |
| Поміщення | Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний, Скандинавський, мінімалістичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 408 ₴







