Доставка зі складу 5-10 днів.
Nowodvorski Lampa sufitowa FALCON 7950. Люстри є ключовим елементом оформлення інтер'єрів, поєднуючи функціональність з естетикою. Освітлення це не лише джерело світла, але й важливий декоративний елемент, який впливає на атмосферу в приміщеннях. Серед доступних варіантів, Nowodvorski Lampa sufitowa FALCON 7950. вирізняється. сучасним стилем. та практичними рішеннями, які задовольнять потреби кожного користувача. Клас енергетичної ефективності. Одним з найважливіших аспектів, на які варто звернути увагу, є. енергетична ефективність. Nowodvorski Lampa...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nowodvorski |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 65cm мм |
| Глибина | 50cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 65 |
| Кількість джерел світла | 6 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 25W |
| Марка | Nowodvorski |
| Матеріал | Сталь, Пластик, Тканина |
| Мoдель | FALCON black 7950 |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний, мінімалістичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 156cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 790 ₴



