Доставка зі складу 5-10 днів.
Zuma Line Fm2304458SMb Regi Лампа стельова Чорна/Black. Zuma Line Fm2304458SMb Regi. це сучасна стельова лампа, яка поєднує в собі естетику та функціональність. Завдяки своєму мінімалістичному дизайну, ідеально впишеться в різноманітні інтер'єри, від спалень до офісів. Виготовлена з високоякісних матеріалів, лампа не тільки освітить простір, але й додасть йому елегантності та характеру. Енергоефективність та клас енергоефективності. У час зростаючої екологічної свідомості, енергоефективність є ключовим аспектом при виборі стельової лампи. Zuma Line Fm2304458SMb...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zuma Line |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура | 4000К |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 7cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 45,8 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 50W |
| Матеріал | Сталь, Метал, Акрил, Пластик |
| Мoдель | Regi |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Стельові |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 45,8cm мм |
| Енергетичний клас | G |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 587 ₴






