
Підвісний стельовий плафон COSMOLIGHT CANCUN 3XE14 білий/хром C03957WH
12 472 ₴
- В наявності
- Код: 100696539
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
COSMOLIGHT - PLAFON CANCUN 3XE14 - БІЛИЙ/ХРОМ - C03957WH. Люстра. Cancun. від. Cosmolight. це відмінне поєднання елегантності та функціональності, яке безсумнівно змінить будь-який інтер'єр. Пропонуючи три джерела світла, ця лампа не тільки забезпечує відповідне освітлення, але й вносить у приміщення унікальний стиль. Її класичний дизайн у кольорі білому з хромованими акцентами робить її ідеальною для різноманітних оформлень, як в офісі, так і в домашніх просторах. Економія енергії. Економія енергії - ключовий аспект, який варто врахувати...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Cosmolight |
| Висота | 38cm мм |
| Глибина | 40cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 38 |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 40W |
| Матеріал | Метал, Скло, Тканина |
| Мoдель | CANCUN |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 40cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 472 ₴


