
Меблеве світлодіодне освітлення Philips Hue стрічка 10м 20W 2000lm RGB Flux Strip (929004610802)
12 726 ₴
- В наявності
- Код: 190603228
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Світлодіодна стрічка 10м 20W 2000lm IP20 Біле та кольорове освітлення RGB + TW Білий Інтелектуальний SMART Zigbee Bluetooth Flux Strip Philips HUE. Дайте себе здивувати досконалістю Philips HUE! Переваги використання нашого продукту. Повний контроль над освітленням: Завдяки додатку Philips Hue та інтеграції з Google Assistant, Amazon Alexa та Apple HomeKit ви маєте повний контроль над світлом. Легка персоналізація: Можливість обрізання та подовження стрічки, що дозволяє ідеально підігнати її до різних просторів. Технологія Chromasync™: Точне змішування кольорів, що пропонує виняткову якість світла...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Білий |
| Виробник | Philips |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 150cm мм |
| Клас герметичності | IP20 |
| Клас захисту | II |
| Клас енергоефективності | F |
| Марка | PHILIPS Hue |
| Мoдель | 929004610802 Flux 10 m Bluetooth / ZigBee |
| Потужність | 20W |
| Напруга | 230V В |
| Тип | LED стрічки |
| Колір світла | Багатобарвний |
| Колірна температура | RGBIC |
| Яскравість (лм) | 2000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 726 ₴






