Доставка зі складу 5-10 днів.
Maytoni Lampa Wisząca Halo (Mod246PlL24Bsk). Maytoni Lampa Wisząca Halo (Mod246PlL24Bsk). це відмінний вибір для тих, хто прагне поєднати елегантність з сучасністю. Ця підвісна лампа не тільки освітлює простір, але й надає йому унікального характеру. Завдяки використанню технології LED та ретельно підібраним матеріалам, ця лампа ідеально вписується в тренди сучасного дизайну. Ключові характеристики. При виборі підвісної лампи варто звернути увагу на наступні характеристики: Клас енергоефективності: G,. Кількість джерел світла: 1 джерело LED,. Матеріал: Алюміній,. Максимальна...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maytoni |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 14cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 120 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | G |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 16W |
| Матеріал | Алюміній |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний, мінімалістичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Золотий |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 120cm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 713 ₴


