
Підвісна стельова лампа Altavola Design Linea чорний (La089P21203Kblack)
13 987 ₴
- В наявності
- Код: 163713145
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Altavola Design Linea Лампа Підвісна Чорна (La089P21203Kblack). Altavola Design Linea. це підвісна лампа, яка поєднує в собі сучасний стиль та функціональність. Завдяки своїй елегантній формі та високоякісним матеріалам, ця лампа чудово вписується в різноманітні інтер'єри, додаючи їм характеру та затишку. Ідеальна для ванної кімнати, але також підійде для інших приміщень, вносячи сучасний дизайн та теплу атмосферу. Дизайн та матеріали. Лампа. Altavola Design Linea. вирізняється сучасною естетикою та міцним виконанням. Збудована з. алюмінію. , характеризується...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Altavola Design |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура | 3000K |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 120cm мм |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 15W |
| Матеріал | Алюміній |
| Мoдель | Linea |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Ванна |
| Стиль | Сучасний, мінімалістичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 120cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 987 ₴


