
Настінно-стельовий світильник Nowodvorski MONO 2x150 8XGU10 чорний 7720
13 122 ₴
- В наявності
- Код: 118088680
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
NOWODVORSKI - OPРАВА СТІННО-СТЕЛЕВИМ MONO 2X150 8XGU10 - ЧОРНИЙ - 7720. Світильники відіграють ключову роль в оформленні інтер'єрів, впливаючи на атмосферу та сприйняття простору. Правильно підібране освітлення не лише виконує практичну функцію, але й стає важливим декоративним елементом, створюючи унікальний клімат у кожному приміщенні. Пропонуємо стінно-стельовий світильник. NOWODVORSKI - OPРАВА СТІННО-СТЕЛЕВИМ MONO 2X150 8XGU10 - ЧОРНИЙ - 7720, який може стати відмінним вибором для тих, хто шукає елегантне освітлення. Тип і застосування світильника. Модель. MONO...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nowodvorski |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 12,5cm мм |
| Довжина: | 300cm мм |
| Додаткова інформація | Можливість димування |
| Клас захисту | I |
| Марка | Nowodvorski |
| Мoдель | Mono |
| Потужність | 10 W |
| Тип | Настінно-устільові |
| Цоколь | GU10 |
| Ширина | 300cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 122 ₴


