
Підвісний стельовий світильник Moosee Cells 3 білий гламур (Mse1501100501)
12 332 ₴
- В наявності
- Код: 184308825
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
MOOSEE ліхтар стельовий / плафон CELLS 3 білий. Пропонуємо. MOOSEE ліхтар стельовий / плафон CELLS 3 білий. – унікальний плафон, який вражає своїм футуристичним і органічним формою. MOOSEE ліхтар стельовий / плафон CELLS 3 білий. MOOSEE ліхтар стельовий / плафон CELLS 3 білий. Пропонуємо. MOOSEE ліхтар стельовий / плафон CELLS 3 білий. – унікальний плафон, який вражає своїм футуристичним і органічним формою. Ця сучасна пропозиція – ідеальне рішення для любителів дизайну, які цінують як естетику, так і функціональність. Завдяки інтегрованому LED-освітленню, плафон випромінює...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 3300К |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 9,5cm мм |
| Глибина | 80cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 80 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Марка | Moosee |
| Матеріал | Пластик |
| Мoдель | Cells |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний, гламур |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 80cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 332 ₴


