
Стельовий плафон Nowodvorski Eye Super Black 6505 (6505Nowodvorski)
13 020 ₴
- В наявності
- Код: 75045204
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
NOWODVORSKI EYE SUPER BLACK VI 6505. Номер каталогу: 6505. Тип джерела світла: GU10. Кількість джерел світла: 6. Макс. потужність: 35W. Ступінь захисту: IP20. Розміри: Висота: 56 см. Ширина: 205 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nowodvorski |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип цоколя | GU10 |
| Тип світильника | Стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 56cm мм |
| Глибина | 100cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 56 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 6 джерел |
| Максимальна потужність лампи | 35W |
| Матеріал | Сталь |
| Мoдель | Eye Super |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Плафоны |
| Цоколь | GU10 |
| Ширина | 205cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 020 ₴




