Доставка зі складу 5-10 днів.
Argon Plafon Lenora 1818. Люстри є ключовим елементом кожного інтер'єру, який впливає не лише на освітлення, але й на естетику та характер приміщення. Завдяки широкому асортименту доступних стилів і функцій, люстри можуть використовуватися в різних кімнатах, таких як вітальня, спальня, кухня чи коридор. Одним з таких універсальних продуктів є Argon Plafon Lenora 1818, який поєднує сучасний дизайн з високою функціональністю. Світлові параметри. Argon Plafon Lenora 1818 пропонує відмінне освітлення завдяки чотирьом джерелам світла. Лампа підтримує...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Argon |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 19,5 см мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 15см мм |
| Клас енергоспоживання | G |
| Кількість джерел світла | 4 джерела |
| Максимальна потужність лампи | 7W |
| Марка | Argon |
| Матеріал | Сталь |
| Мoдель | Lenora |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Коридор/лестниця |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Плафоны |
| Колір | Червоний |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 119 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 113 ₴



