
Підвісна стельова лампа Markslojd Cava Pendant 3L Straight чорний білий (108563)
14 610 ₴
- В наявності
- Код: 150627962
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Markslojd Lampa Wisząca Cava Pendant 3L Straight Czarny Biały. Люстри відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, забезпечуючи не лише функціональність, але й впливаючи на атмосферу приміщення. Ідеально підходять для різних кімнат, таких як вітальня, спальня, кухня чи їдальня, пропонуючи різноманітність стилів і форм, які дозволяють підібрати їх до будь-якого інтер'єру. Параметри світла. Markslojd Lampa Wisząca Cava Pendant 3L Straight Czarny Biały. має три джерела світла, що гарантує відмінне освітлення простору. Кожне з цих джерел може мати...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Markslojd |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 172cm мм |
| Глибина | 14cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 14 |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 40W |
| Матеріал | Сталь, Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стиль | Мінімалістичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 46cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 610 ₴




